Úvodem

Vítám Vás na svých stránkách věnovaných mé vlastní tvorbě a doufám, že se Vám mé výrobky budou líbit.

Jmenuji se Ludmila Prokešová a  šití je mým celoživotním koníčkem i obživou. Tyto stránky jsou rozděleny na tři hlavní kategorie - patchwork, děti a ostatní.

PATCHWORK je znovuobjevená prastará technika pocházející z Egypta a Indie a velmi rozšířená v Anglii a Americe. Patchwork spočívá v sešívání  malých kousků látek nejrůznějších tvarů a barev k sobě. Tyto malé kousky spolu navzájem vytvářejí originální vzory. Použitím jiné barevné škály látek lze dosáhnout i při stejném vzoru zcela jiného výsledného efektu.

Tato technika mě uchvátila a naplňuje mě natolik, že ráda ušiji patchworkový výrobek nejen pro rodinu a své přátele, ale také další zájemce. Deky, přehozy, polštáře, ubrusy, prostírání a další výrobky z mé patchworkové dílny si můžete v případě zájmu kdykoli objednat. Jelikož patchworkové výrobky nevyrábím na sklad, ale přímo pro konkrétní osobu dle vlastního požadavku a specifikace, můžete mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

V kategorii DĚTI pak najdete řadu výrobků, které pomáhají maminkám a hlavně dětem cítit se příjemně a být pěkně v teploučku, suchu a čistotě. Pokud hledáte vhodný dárek pro své děti, vnoučátka a děti svých přátel, pak na těchto stránkách jistě najdete spoustu užitečných pomocníků.

Speciální šicí stroj mi umožňuje ušít také například nejrůznější oblečení pro sport a volný čas. Pružný materiál zajistí vysoký komfort při běžném nošení i během aktivního sportovního vyžití. Více v kategorii OSTATNÍ.

Veškeré zboží je vyráběno na zakázku, a proto je při objednávání potřeba počítat s určitým časem potřebným na ušití konkrétního výrobku.